رنگ های پرطرف دار Lviv را از اینجا مشاهده بفرمایید.

تفاوت نانو بروز با میکروبلیدینگ و فیبروز

تفاوت نانو بروز با میکروبلیدینگ و فیبروز

قبل از بررسی تفاوت نانو بروز با میکروبلیدینگ و فیبروز و مقایسه بین آن ها و تشخیص اینکه فیبروز بهتر است یا نانو بروز و فرق بین آن ها در چیست، لازم است با تک تک این روش ها آشنا شوید. پس به بررسی تفاوت تفاوت نانو بروز با میکروبلیدینگ و فیبروز و مزیت های هر کدام می پردازیم. پس برای اطلاع از تفاوت نانو بروز با هاشور ابرو تا آخر این مطلب با فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی شیکومال همراه باشید.

نانو بروز چیست

یکی از بزرگترین آرزوهای هر پیگمنتری حل تمامی مشکلات مطرح شده و ارائه خدماتی با کیفیت بالا در دنیای میکروپیگمنتیشن است. میکروپیگمنتیشنی که در آن تمامی خطوط کاملا ظریف و بدون پخش رنگ باشد. ظرافتی همانند ظرافت میکروبلیدینگ فیبروز که ماندگاری بالایی نیز داشته باشد. بهترین پاسخ تمامی سوال های بالا تکنیک نانو بروز است. تکنیکی که نه تنها محدودیت‌های تکنیک‌های میکروبلیدینگ فیبروز، بولدبروز و بریزی را ندارد بلکه همه آن چیزی را که یک تتوکار یا مشتری از یک تتو انتظار دارد، داراست.
این آرزوها با معرفی تکنیک نانو بروز توسط امیل ایلهام اغلو، گرند مستر کمپانی فی به جهان محقق شد. بر عکس تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز ، تکنیک نانو بروز مناسب پوستهای چرب است. نتیجه کار نانو بروز بسیار شبیه به فیبروز است با این تفاوت که نانو بروز با دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود.

نانو بروز جدیدترین روش هاشور ابرو  با پترن های اصلی آکادمی فی اروپا است که با دستگاه نانو و استابلایزر ( لرزه گیر ) انجام می شود.این تکنیک یک روش عالی نچرال و ظریف برای افرادی که پوست چرب دارند است و ماندگاری بسیار بالایی دارد.این روش در پترن های مختلفی اجرا می شود که  مدل های لیفت ، بریزی بروز ، بولد بروز ، نچرال از پرطرفدارترین تکنیک های  این متد است.

تفاوت نانو بروز با هاشور ابرو

در تکنیکهای هاشور ابرو فشار دست از ابتدا تا انتهای ابرو یکسان بود. با زاویه ی دست یکسان عمل کاشت رنگ را انجام می‌دادیم اما در تکنیک نانوبروز دیگر از آن روشها و نکات متداول هاشور ابرو خبری نیست. همانند میکروبلیدینگ ابرو در هر نقطه از ابرو ما فشار دست ، چرخش دست و زاویه دست متفاوتی است. در هاشور ابرو خطوط بسیار ضخیم است. اما در نانو بروز ابرو خطوط بسیار ظریف و هماهنگ با موهای ابرو و کاملا طبیعی است

مزیت های نانو بروز

 • با دستگاه میکروپیگمنتیشن انجام می شود و ماندگاری خوبی دارد
 • مناسب پوست های خشک ، نرمال ، چرب و مختلط است
 • برای افراد بد زخم نیز مناسب است
 • همانند میکروبلیدینگ فیبروز ظریف است

فیبروز بهتر است یا نانو بروز

 • میکروبلیدینگ را نمی‌توان برای افرادی که تتوهای قدیمی پررنگ دارند استفاده نمود.
 • علاوه براین میکروبلیدینگ مناسب افرادی که پوستی اسکارساز دارند نیست.
 • تکنیک میکروبلیدینگ ابرو برای افراد بد زخم مناسب نیست.

علاوه براین که میکروبلیدینگ مناسب هر فرد و هر پوستی نیست اگر مشتری به دنبال ابرویی پررنگ و با انسجام رنگ بالا باشد، تکنیک میکروبلیدینگ فیبروز یا بولد بروز هم مناسب او نیست

 

قیمت نانو بروز ابرو چقدر است ؟

قیمت این روش در هر سالن و منطقه ای  با توجه به مهارت و تجربه پیگمنتر و مواد مصرفی متفاوت است . این روش در واقع جدیدترین تکنیک هاشور ابرو است که اجرای آن باید با مهارت انجام شود.همچنین رنگ های استفاده شده در این روش از برند شناخته شده فی است.اما قیمت یک نروش خوب ظریف و نچرال بین 1 میلیون تا 1.400 متغییر است.

فرق نانو بروز با فیبروز ابرو چیست ؟

فرق نانو بروز با فیبروز ابرو در روش انجام آن است.کاشت خطوط هاشور ابرو در این روش با دستگاه و سوزن نانو انجام می شود که نتیجه بسیار ظریف و با دوام تر است.و چون به وسیله سوزن نانو انجام می شود ، عمق کاشت بیشتری دارد و برای پوست چرب هم مناسب است. در مقایسه فیبروز ابرو چون به وسیله قلم میکروبلید انجام می شود دوام کمتری دارد و معمولا برای پوست چرب پیشنهاد نمی شود

استابلایزر نانو بروز چیست ؟

استابلایزر در واقع یک لرزه گیر بسیار کاربردی در حین کاشت است. این وسیله کوچک در سر دستگاه بسیار کمک می کند تا خطوطی که کاشت می شود صاف و با دقت بیشتری کشیده شود. همچنین هلالی بودن این وسیله روی پوست کمک می کند تا حرکت سوزن روی ابرو خیلی نرم تر انجام شود.اگر استابلایزر روی دستگاه قرار نگیرد دستگاه به صورت نانو عادی و البته همچنان ظریف خطوط را کاشت میکند.

دستگاه نانو بروز یا سایر دستگاها چه تفاوتی دارد ؟

دستگاه نانو یک دستگاه برقی 7 ولتی طوسی رنگ است که استابلایزر سر آن قرار می گیرد و مثل سایر دستگاه ها درجه تنظیم قدرت و فشار سوزن روی بدنه قرار دارد.این دستگاه دارای یک استند نگه دارنده است که در صورت قرار دادن دستگاه روی آن به حالت استند بای می رود.همچنین این دستگاه در مقایسه با سایر دستگاه های میکروپیگمنتیش صدا و لرزش بسیار کمی دارد . و به خاطر سوزن تک سر نانو خطوط هاشور بسیار ظریف با دقت کاشت می شود

سوزن نانو بروز چگونه است ؟

سوزن نانو بروز یک سوزن پیچی تک سر است که با سوزن های پیچی عادی متفاوت است. عمق چهار دهم و سه دهم و هجده صدم از بقیه بیشتر استفاده می شود . این سوزن بدون استابلایزر هم کار می کند که در صورت نداشتن آن باز هم کاشت ظریف و با کیفیتی انجام می دهد.خطوط کاشت شده با این سوزن دقیقا مانند تار موی طبیعی ابرو است که میتوان آن را با تکنیک های شید تلفیقی انجام داد که نتیجه بسیار مدل شیکی خواهد شد.

ماندگاری نانو بروز چقدر است ؟

ماندگاری نانو بروز به مواردی مثل نوع کاشت ، جنس پوست ، نوع رنگ استفاده شده ، نوع نگه داری کلاینت بستگی دارد.در صورتی که جلسات ترمیم اولیه به درستی انجام شود روی پوست نرمال تا 2 سال هم ماندگاری دارد.و خوبی این تکنیک در راحت پاک شدن آن است که در صورت ترمیم نکردن خود به خود کم رنگ و در صورت تصمیم به ریموو کردن به راحتی پاک خواهد شد

نانو بروز با چه رنگی انجام می شود؟

نانو بروز با رنگ های بدون سرب انجام می شود.در صورتی که رنگ اورجینال باشد و کیفیت بالایی داشته باشد با هر برندی می توان از آن استفاده کرد.اما برای نتیجه بهتر رنگ های فی که بیس گیاهی دارند . کمی غلیظ تر از رنگ های دیگر هستند استفاده می شود.مزیت رنگ های فی در رنگبندی و اکسید نشدن آن است. رنگ فی در مرور زمان به قرمزی نمی رود و در صورت ترمیم نکردن کم کم از روی پوست پاک می شود که مزیت عالی این نوع رنگ است.

آیا نانو بروز همراه با درد است؟

دلیل سوزن نانو در این روش ، نسبت به سایر روش ها درد بسیار کمتری دارد . اما با وجود بی حسی های قوی قبل از کار و در حین کار درد ناشی از کاشت به حداقل یا صفر می رسد.به طور کلی آستانه تحمل درد هر فرد با دیگری متفاوت است اما اگر از آن دسته افراد کم تحمل به درد هستید استفاده از بی حسی گزینه عالی برایتان خواهد بود.

نانو بروز مناسب چه افرادی است؟

این روش به دلیل جدید بودنش نسبت به سایر تکنیک ها تقریبا مناسب هر فردی خواهد بود.در واقع این روش یک هاشور ابرو بسیار ظریف و نچرال است که هم ماندگاری بالایی دارد هم مناسب پوست های مختلف است. اما در اینجا پرکاربردترین آن را به شما می گوییم :

 • مناسب افرادی که پوست چرب دارند.
 • مناسب افرادی که هاشور ابرو با ماندگاری بالا می خواهند.
 • مناسب افرادی که جدیدترین تکنیک هاشور ابرو را می خواهند.
 • مناسب افرادی که ابرو های نازکی دارند.
 • مناسب افرادی که ابروی کم پشتی دارند.
 • مناسب افرادی که سوختگی یا شکستگی در ابرو دارند.
 • مناسب افرادی که ابروهای لیفت شده دوست دارند.
 • مناسب افراد و آقایانی که می خواهند ابروهای مرتبی داشته باشند.
 • مناسب عزیزان که بر اثر داروهای خاص موی ابرویی ندارند.

نکات مهم قبل از انجام نانو بروز :

 • از پرسنل و پیگمنتری که نانو بروز انجام می دهد اطمینان حاصل کنید.
 • اگر در زمان پریودی هستید حتما به پرسنل اطلاع دهید.
 • قبل از انجام نانو بروز از داروهایی که میزان رنگ پذیری را کاهش می دهد خودداری کنید.
 • در صورت بیماری خاص حتما با پزشک مشورت کنید.
 • در صورت حساسیت پوستی یا اگزما پوستی حتما به پرسنل اطلاع دهدید.
  • تا 3 روز بعد از نانو بروز ابروهای خود را با ویتامین آ چشمی چرب کنید.
  • تا 3 روز به ابروهای خود آب نزنید.
  • از خاراندن و کندن پوسته های ابرو خودداری کنید.
  • اگر دچار حساسیت و قرمزی شدید از پمادهای ضد التهاب استفاده کنید.
  • بعد از کاشت پوست شروع به ترمیم شدن می کند و رنگ ریزی شروع می شود در صورت مشاهده رنگ ریزی ها نگران نشوید همه چیز به حالت اولیه بر می گردد.
  • زمان ترمیم بسیار زمان مهمی است به هیچ عنوان پشت گوش نندازید!
  • تا 2 هفته ناحیه هاشور شده را با مداد و لوازم آرایشی کاور نکنید.

   مراقبت های بعد از نانو بروز چیست ؟

؟

برای بیشتر تاتوکاران این سوال مطرح است که سوزن نانو جدیدترین سوزن کمپانی فیبروز است که با ضخامت پانزده صدم زده شود و کاملا ظریف باشد. هر تکنیک میکروبلیدینگ که با سوزن نانو انجام شود نانو بلیدینگ ابرو نام دارد. نانو بروز جدیدترین تکنیک هاشور ابرو است که با دستگاه مخصوص نانو و سوززن نانو انجام می شود و نتیجه ای بسیار زیبا و نچرال دارد و افرادی که مشتاق بهبود و زیبایی طبیعی ابروهای خود هستند، می توانند از این روش استفاده نمایند.

 

در ضخامت تیغ های آنهاست. به گونه ای که سوزن نانو دارای ضخامت پانزده صدم است در حالی که سوزن های طلایی فیبروز هجده صدم میلی متر است. مطمئن باشید همین 3 صدم هم بر روی ظرافت کار میکروبلیدینگ بسیار اثرگذار است. بزرگترین تفاوت و فرق سوزن نانو با معمولی این است که سوزن های نانویی به میزان قابل توجهی کمتر از ابزار میکروبلیدینگ به پوست آسیب می رسانند.انعطاف پذیری و نازکی نانو بروز از نفوذ رنگدانه به داخل پوست جلوگیری می کند، که گاهی اوقات با ابزار میکروبلیدینگ سفت و سخت اتفاق می افتد و سایه ای جذاب ایجاد نمی کند. از آنجایی که روش نانو بروز بسیار نازک است، برش ها بسیار باریک تر هستند.

سوزن های مخصوص دستگاه نانو همگی نانو هستند و با سوزن های عادی یا پیچی میکروپیگمنتیشن متفاوتند. یکی دیگر از فرق های سوزن نانو با معمولی در طراحی خطوط ابرو هاست. به گونه ای که هنگام خط کشیدن با سوزن نانو بروز باید آهسته حرکت نمایید تا رنگ را در لایه بیشتری در پوست تزریق شود و رنگ پخش نشود. این سوزن ها در کاشت ظرافت زیادی دارند بنابراین خطوط، خیلی نازک تر از سایر خطوط با دستگاه های دیگر است. آنچه در انجام کار با دستگاه نانو اهمیت دارد، زاویه سوزن نانو و استابلایزر است که باید با پوست 45 درجه باشد. نوع سوزن های نانو و مخصوص این دستگاه تک سر هستند که با برداشتن استابلایزر این دستگاه به حالت عادی نانو تبدیل می شود. این دستگاه و تکنیک مناسب افراد با پوست های چرب و پوست های خشک می باشند.

مزیت نانو بروز

نانو بروز تکنیک هاشور ابرو با سوزن نانو است که نتیجه بسیار طبیعی دارد زیرا در این روش خطوط دقیقا بر روی خطوط ابرو، یا در جهت آن کشیده می شود و هیچ تفاوتی با موی طبیعی ابروی فرد ندارد. افراد متخصص در این کار از رنگ های بدون سرب برای این تکنیک استفاده می کنند که برای تقویت ریشه ابرو مفید است. یکی از مزیت های دیگر نانو بروز انجام آن به وسیله دستگاه است. سوزنی که هاشور ها را می کشد ظریف و نازک است بنابراین هاشور ها مانند موی ابرو نشان داده می شود. به دلیل نازک بودن سوزن نانو این تکنیک با درد کمتری همراه خواهد بود. این تکنیک اگر با دقت زده شود،زمان و ماندگاری رنگ آن بیشتر از سایر روش ها است. تکرار دفعات کمتر ترمیم، باعث می شود که نانو بروز بسیار پرطرفدار از بقیه تکنیک ها باشد.

رنگ های استفاده شده در نانو بروز

سوزن میکروبلیدینگ نانو فقط برای افراد با تجربه است.تیغه جدید GRAND MASTER از 18 پین ( یعنی 18 سوزن در کنار هم ) تشکیل شده است. ضخامت هر یک از آنها 0.15 میلی متر است. فاصله بین هر پین ها باعث نفوذ بهتر رنگ میکروبلیدینگ در پوست می شود. تیغه نانو با کمترین فشار روی پوست هنگام کار ، باریکترین خطوط را بر جای می گذارد. این تیغه از جنس استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است و اولین تیغه میکروبلیدینگ است که با لیزر جلا داده شده است. تیغ نانو بلیدینگ فقط در اختیار اعضای رسمی آکادمی قرار می گیرد. استفاده از سوزن نانو میکروبلیدینگ برای تمرین روی لاتکس ( پوست مصنوعی ) توصیه نمی شود. این سوزن فقط در یک جهت حرکت میکند و نسبت به سوزن نانو 24 کاشت رنگ کمتری دارد

سوزن میکروبلیدینگ نانو یو فقط برای افراد با تجربه است.تیغه جدید GRAND MASTER از 24 پین تشکیل شده است. ضخامت هر یک از آنها 0.15 میلی متر است. فاصله بین هر پین ها باعث نفوذ بهتر رنگ میکروبلیدینگ در پوست می شود. تیغه نانو با کمترین فشار روی پوست هنگام کار ، باریکترین خطوط را بر جای می گذارد. این تیغه از جنس استیل ضد زنگ 304 ساخته شده است و اولین تیغه میکروبلیدینگ است که با لیزر جلا داده شده است. تیغ نانو بلیدینگ فقط در اختیار اعضای رسمی آکادمی قرار می گیرد. استفاده از سوزن نانو میکروبلیدینگ برای تمرین روی لاتکس ( پوست مصنوعی ) توصیه نمی شود. این سوزن در دو جهت حرکت میکند و نسبت به سوزن نانو 18 رنگ بیشتری را داخل پوست تزریق می کند

 

ماندگاری نانو بروز

نانو بروز روشی مناسب برای افراد دارای پوست چرب است که ماندگاری آن بسته به شرایط آب و هوا و جنس پوست بین یک تا دو سال است. در صورت ترمیم نکردن خطوط کمرنگ شده و به هیچ عنوان به سایه تبدیل نمی شود

شباهت و تفاوت نانو بروز با سایر روش ها

در مورد سوالی که شما کاربران بخش دنیای مد نمناک مطرح کرده بودید باید بگوییم تفاوت تکنیک نانو بروزبا سایر روش ها به دلیل “استابلایزر” که مهمترین قسمت دستگاه است و پایه سوزن و سر دستگاه می باشد.

در حین کاشت در این روش به دلیل این دستگاه خطوط دچار لرزش نمی شود. این دستگاه سوزن هایی متفاوت و ظریفی دارد، که خطوط بسیار ظریفتری نسبت به سایر دستگاه ها می کشد.

در تکنیک نانو بروز کاشت به صورت یکنواخت بدون برداشتن دست انجام می شود اما در هاشور ابرو با تکنیک های مختلف، ما کاشت های مختلفی مانند کوک کوک، دورانی، لپ لپ و دات ورک داریم.

در سایر روش ها هر خط یا تارمویی که می کشید، 3 الی 4 ثانیه یا کمتر زمان می برد اما در نانو بروز هر خط شما یا تار مویی که می کشید حدود 15 الی 20 ثانیه طول می کشد.

نانو بروز را با سایر روش ها ترکیب کنید:

نانو بروز را می توان با خیلی از مدل ها ادغام کرد. مثلا با تکنیک شیدینگ که هم حالت سایه و هم خطوط دارد یا با تکنیک پودر که دقیقا مانند زمانی است که شما در ابروی خود پودر می کشید

سوزن نانو پیچی تیتانیوم صورتی رنگ مخصوص تاتو و میکروپیگمنتیشن صورت میباشد. این سوزن کارتریج نانو مستر برای هاشور مویی ابرو، اجرای تکنیک بولدبروز، تاتو خط چشم و خط لب بسیار ظریف و عالی است. این سوزن تاتو پیچی نانو مستر همانطور که از نامش پیداست برای انواع دستگاه تاتو پیچی کاربرد دارد و بخاطر قطر استاندارد کارتریج آن روی انواع مختلف این دستگاه ها براحتی قرار می‌گیرد.

سوزن تاتو یا سوزن کارتریج مخصوص دستگاه های میکروپیگمنتیشن است. البته توجه کنید که این سوزن نانو مستر از نوع پیچی میباشد، برای دستگاه هایی که کارتریج های پیچی می خورند، کاربرد دارند. سوزن کارتریج نانو در کنار محفظ خود دارای یک سوراخ تزریق رنگ است که به راحتی میتوان رنگ را از طریق آن وارد محفظه کارتریج کرد. توجه کنید که سوزن نانو مستر پیچی موجود در فروشگاه آنلاین وب سلین در دو سایز تک سر و 3 سر پاور موجود می باشد. شما میتوانید برای خرید و مشاهده ی قیمت سوزن نانو پیچی از فروشگاه آنلاین وب سلین دیدن نمایید.

فروشگاه اینترنتی وب سلین تنوعی از سوزن کارتریج پیچی را به کاربران با قیمت های مناسب عرضه میکند.تا بتوانند خرید خود را به صورت آنلاین از فروشگاه وب سلین خریداری نمایند.

مشخصات سوزن نانو پیچی

رنگ کارتریج صورتی است.

قطر ۰٫۳ میلی متری دارد.

با اشعه ی گاما استریل شده است.

مناسب برای تاتو ابرو، لب، چشم می باشد.

در انواع مختلف تک سر (۱P)، سه سرگرد (۳P) موجود است.

جدیدترین سوزن تاتو پیچی نانو مستر و از جنس تیتانیوم است.

مخصوص دستگاه های تاتو و میکروپیگمنتیشن مدل پیچی است.

در داخل پک علاوه بر سوزن یک عدد انگشتری رنگ نیز موجود است.

انواع سوزن کارتریج پیچی

– سوزن تک سر : برای هاشور ظریف ، خط چشم (با زاویه ی عمودی روی پوست قرار میگیرد)

– سوزن 3 سر : برای خط چشم ، خط لب و سایه (  بازاویه 45، 60، 90 درجه روی پوست قرار میگیرد)

 

نکات قابل توجه در استفاده از سوزن های تاتو

1- باید کارتریج استاندارد، استریل و ایزوله باشد تا به هیچ عنوان خون و مایعات بدن از داخل کارتریج به داخل هندپیس راه پیدا نکند.

2- نکته دیگر آن که کارتریج های استاندارد کاملا” تیز بوده و با حداقل تخریب بافت، کاشت رنگدانه ها را به نحو مناسبی انجام می دهند.

3- استفاده از سوزن مشترک برای چند فرد و حتی کاربرد یک سوزن برای یک فرد در چند جلسه می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای سلامت فرد ایجاد نماید.

4- توجه داشته باشید که در هنگام انجام تاتو، دستگاه تاتو به صورت عمودی نسبت به مکان انجام تاتو (بدن ، صورت) مورد استفاده قرار گیرد تا از ورود مواد از طریق زیر کارتریج به داخل دستگاه جلوگیری شود.

 

میزان ماندگاری نانو بروز چقدر است؟

نتایج نانو ابرو بسته به نوع پوست و شیوه زندگی به طور متوسط از 2 تا 2 سال و نیم ماندگاری دارد.

با این حال، نانو بروز برای پوست های چرب مناسب تر است و در برابر چربی اضافی تولید شده در منافذ مقاوم تر است. به همین ترتیب ، برای پوست هایی با منافذ بزرگ نیز مناسب تر از میکروبلیدینگ است.

مقایسه روند بهبودی نانو بروز و میکروبلیدینگ :

روند بهبودی هر دو درمان بسته به پوست و سن شما پس از حدود 6 هفته کامل تلقی می شود.

با این حال، عواقب اولیه مانند قرمزی و خارش میکروبلیدینگ کمی بیشتر طول می کشد؛ زیرا آسیب بیشتری به پوست وارد می شود.

به طور کلی حدود 10 روز طول می کشد تا میزان بهبود یابد.

نانو بروز بهتر است یا میکروبلیدینگ؟

پاسخ بستگی به سلیقه و نوع پوست شما دارد.

نانو بورز ظاهر دقیق تری دارد. خطوطی که در نانو بروز کشیده می شود همانطور که گفته شد بسیار نازک تر است، به همین دلیل طبیی تر به نظر می رسد و راحت تر می توان آن را در کنار ابروهای طبیعی ترسیم کرد. نانو بروز همچنین برای افرادی که موهای نازک ابرو دارند؛ منتسب تر است زیرا طبیعی تر و نازک تر به نظر می رسد.

علاوه بر این، این روش همچینین برای افرادی که پوست چرب دارند مناسب تر است و ماندگاری بیشتری خواهد داشت.  اما این به این معنی نیست که میکروبلیدینگ خوب و طبیعی نیست. زیرا همانطور که در بالا ذکر کردیم کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.

از سوی دیگر، میکروبلیدینگ کمی ارزان تر است، بنابراین اگر به دنبال ظاهری پیشرفته تر هستید و بر دقت کامل اصرار ندارید، میکروبلیدینگ ممکن است انتخاب درستی باشد!

نانو بروز؛ چگونه انجام می شود؟

نانو بروز؛ یک فرایند دو مرحله ای است:

 • جلسه اول مشاوره با متخصص خود.
 • آماده شدن برای انجام نانو بروز
 • یک هفته قبل از درمان ابروهای خود را برندارید.
 • از مصرف الکل، کافئین ، ایبوپروفن ، آسپرین و روغن ماهی حداقل 24 ساعت قبل از درمان خودداری کنید.
 • در روز عمل آفتاب نگیرید و برنزه نکنید.
 • 1 ماه قبل از درمان از رتینول یا محصولات ویتامین A استفاده نکنید.
 • قبل از اولین جلسه شما، پیگمنتور ممکن است یک تست روی پوست شما انجام دهد تا مطمئن شود که به جوهر رنگدانه حساسیت ندارید.

روند انجام نانو بروز:

ابتدا در مورد فرم و رنگ ابروهای مورد نظر خود با تکنسین خود صحبت کنید. سپس او شکل مورد نظر را ترسیم می کند ، ابورهای شما را مرتب می کند. این کار را برای تقارن در ابروهاباید انجام شود.

هنگامی که در مورد فرم و رنگ ابروی خود با تکنسین خود به توافق رسیدید، کرم بی حس کننده بر روی ناحیه مورد نظر زده می شود. سپس از سوزن و رنگدانه برای ایجاد خط های مویی استفاده می کنند و ابروهای شما را پر می کنند.

پس از جلسه اولیه ، حدود 8 هفته دیگر برای یک جلسه ترمیم دوباره مراجعه کنید. که جاهای خالی و یا خطوطی را که ناراضی هستید برای شما ترمیم خواهد کرد. ممکن است خطوط اضافی را اضافه کرده و شکل ابروهای شما را تغییر دهند.

زمان بهبود نانو بروز

حدود 4 هفته طول می کشد تا ابروهای نانو بروز بهبود پیدا کنند. در ابتدا، رنگ ابروهای شما ممکن است تیره تر از حد انتظار باشد. همچنین ممکن است دچار تورم، درد و قرمزی شوید.

با بهبود ابروها و ایجاد پوست جدید در زیر ابروی شما، رنگ آن ها روشن می شود. 3 تا 4 هفته طول می کشد تا ابروهای تاتو با موهای طبیعی شما ترکیب شوند.

مراقبت های بعد از نانو بروز :

 • از تعریق، سونا و حمام گرم در 7 روز اول خودداری کنید.
 • حداقل یک هفته ابروهای خود را آرایش نکنید.
 • همچنین باید تا 30 روز آینده از  برنزه کردن، نور درمانی، میکرودرم ابریژن و لایه برداری شیمیایی اجتناب کنید.

آیا عوارض جانبی برای نانو بروز وجود دارد؟

عوارض جانبی شایع تکنیک های آرایش نیمه دائمی شامل تورم ، خارش و قرمزی است. این عوارض جانبی باید ظرف چند روز برطرف شود.

مراقب خطر واکنش آلرژیک به رنگدانه یا عامل بی حس کننده باشید. اگر پوست حساسی دارید ، به تکنسین آرایشی خود اطلاع دهید.

اگر سوزن از لایه فوقانی پوست فراتر رود، احتمال آسیب دیدگی وجود دارد و همچنین احتمال عفونت پوستی در محیط کار غیر استریل وجود دارد.

در صورت بروز علائم عفونت پس از نانو بروز(تاول زدن پوست ، تورم شدید ، افزایش درد) به پزشک مراجعه کنید

اشتراک گذاری
نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت